sprawdzanie pozycji w google - logo Googlemon

Blog googlemon.pl

O monitorowaniu pozycji w Google i pozycjonowaniu

Archiwum 12.2009

Oglądanie pozycji domeny bez logowania się

skomentuj

Googlemon ma nową funkcjonalność: linki do widoku pozycji wybranej domeny. Idea jest taka, że można komuś udostępnić taki link żeby obejrzał sobie pozycje różnych fraz, przy czym ten ktoś nie musi się logować ani mieć konta w serwisie, wystarczy że otworzy link.

Propozycja jest skierowana głównie do pozycjonerów i agencji interaktywnych, czyli profesjonalistów zajmujących się SEO, aby ich klienci otrzymali raport osiągniętych pozycji.

Na stronie z wykresami pozycji pod nagłówkiem z nazwą domeny jest link “utwórz link do widoku pozycji dla tej domeny” – po jego kliknięciu pokazuje się link, który można komuś przekazać. W razie potrzeby utworzony link można w tym samym miejscu skasować.

22.12.2009, godz. 22:34

Kategoria: Googlemon

Sprawdzanie więcej niż 300 pierwszych wyników

jeden komentarz

Sonda przeprowadzona wśród użytkowników wykazała, że ponad dwie trzecie głosujących jest zainteresowanych sprawdzaniem wiecej niz 300 pierwszych wyników. Od niedawna jest taka opcja.

Liczbę sprawdzanych wyników (do 1000) ustawia się niezależnie dla każdej domeny, tj. w zakładce Zarządzanie domenami i frazami, po wybraniu domeny do edycji. Na miejscu jest pomoc.

07.12.2009, godz. 15:21

Kategoria: Googlemon