sprawdzanie pozycji w google - logo Googlemon

Blog googlemon.pl

O monitorowaniu pozycji w Google i pozycjonowaniu

Monitorowanie ilości linków – teraz także tylko tych do strony głównej

jeden komentarz

Jak to czasami bywa po sondzie (w części dla zalogowanych), głos użytkowników został wzięty pod uwagę i nastąpiły zmiany w monitorowaniu ilości linków przychodzących.

O ile do niedawna serwis sprawdzał ilość linków (zewnętrznych) do całej  domeny, to teraz doszła do tego ilość linków do strony głównej domeny. Tak że na wykresie są lub będą dwie linie, a pod wykresem dwie tabelki.

Na chwilę obecną jest to bonus, koszty monitorowania liczby linków są takie same jak do tej pory.

Linki zewnętrzne do domeny gielda.org - wykres

Wykres przedstawia liczbę linków zewnętrznych do domeny gielda.org. Górna linia pokazuje linki do wszystkich podstron, dolna do strony głównej.

Przyrost linków jest naturalny, skutkiem udziału strony w konkursie na najlepszy blog roku 2009 (w tej chwili w pierwszej dziewiątce). Jeśli kogoś przypadkiem interesuje ta tematyka, zachęcam do czytania i wysłania SMSa w konkursie.

27.01.2010, godz. 22:22

Kategoria: Googlemon

Jeden komentarz do wpisu 'Monitorowanie ilości linków – teraz także tylko tych do strony głównej'

Komentarze w RSS | TrackBack do 'Monitorowanie ilości linków – teraz także tylko tych do strony głównej'.

  1. […] reklama googlemon przed chwilą Monitorowanie ilości linków – teraz także tylko tych do strony głównej O ile do niedawna serwis sprawdzał ilość linków (zewnętrznych) do całej domeny, to teraz doszła do tego ilość linków do strony głównej domeny. Tak że na wykresie są lub będą dwie linie, a pod wykresem dwie tabelki. Więcej na blogu: googlemon.pl/…-ilosci-linkow-teraz-takz… […]

Skomentuj

You must be logged in to post a comment.