sprawdzanie pozycji w google - logo Googlemon

Blog googlemon.pl

O monitorowaniu pozycji w Google i pozycjonowaniu

Sprawdzanie ilości linków przychodzących

skomentuj

Okazuje się, że oprócz monitorowania ilości zaindeksowanych podstron i wykresów z pozycjami użytkownicy najbardziej chcą monitorowania ilości linków przychodzących, czyli “inlinks” według Yahoo. I tu kolejna dobra wiadomość: to już działa!

Podobnie jak z site, wystarczy na stronie edycji domeny zaznaczyć checkbox’a “Monitoring ilości linków do domeny w Yahoo Site Explorer”. Yahoo udostępnia 4 liczby odnośnie ilości linków przychodzących: do wskazanej podstrony (np. strony głównej) / do całej domeny oraz wszystkie linki / tylko zewnętrzne. Googlemon sprawdza ilość linków przychodzących do całej domeny, tylko zewnętrzne.

Jeśli masz konto, interesuje Cię  ilość linków przychodzących i uważasz że przydałyby się też inne liczby, np. same linki do strony głównej, skorzystaj z zakładki  Kontakt. Wszystkie uwagi są mile widziane.

Przy okazji uruchomienia wykresów oraz monitorowania site i liczby linków Googlemon oficjalnie przechodzi z fazy “alfa” do fazy “beta”.

W części chronionej hasłem przybyła też zakładka “poleć znajomemu”. Zachęcam do skorzystania z niej i powiadomienia znajomych którzy mogą być zainteresowany tematem pozycji w google że jest taki nowy fajny serwis do automatycznego sprawdzania pozycji w Google.

Jeśli nie masz jeszcze konta, zarejestruj się.

13.07.2009, godz. 20:30

Kategoria: Googlemon

Skomentuj

You must be logged in to post a comment.